Jump to content
Sign in to follow this  
SLAYTRONIC BRUTALIZER

Tiskādu ezers

Recommended Posts

Pirms pāris gadiem sanāca nejauši aizbraukt uz Tiskādu ezeru, kas atrodas Rēzeknes novada Silmalas pagastā. Tobrīd interesēja pameklēt kādus mazāk zināmus ezerus ar publisko piekļuvi copēšanai, kad vasara bija tik sausa, ka reti kur vairs varēja uz kādu lomu no krasta ar makšķeri cerēt. Ezeru samērā viegli atrast, tik cik jārēķinās ar izbraucienu pa lauku ceļiem. Ezers apjoma ziņā nav liels, toties no krasta retās vietās var iemest makšķeri, noderētu iebrienamie zābaki vai laiva.

Attiecībā uz pašu copi, ja ņem vērā, ka tā bija laika ziņā sausa vasara, tad Tiskads palicis atmiņā ar to, ka pie pirmajām minūtēm jau copē, izvelc un met atpakaļ, turpina copēt. Ēsmas izvēlē vienkārši pašmāju sliekas un baltie gaļinieki. Būtu brienamie zābaki vai laiva, tad domājams neilgā laika posmā ar vairākiem kg varētu noslēgt dienu, par cik pie krasta pārsvarā mazāka izmēra asarīši un karūsas tik bija, bet uz pannas daļu arī varēja salikt.

Pabraucot ap ezeru ir arī sava veida pašu makšķernieku ierīkotas kempinga vietas - zālāja lauks ar vietu ugunskuram, bet jārēķinās, ka tas ir pie meža, kur savā ziņā noderētu arī apvidus automašīna attiecīgo ceļu izbraukšanai. Visapkārt ezeram pilnīgi nesanāks apbraukt, jo atsevišķas teritorijas ir privatizētas.

Tas tā īsumā pirmajai tēmai COPES LIETAS domubiedru grupā :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

MŪSU ATBALSTA KOMANDA


Portāla iekšējās kārtības personāls

     

MĒNEŠA FORUMA LIETOTĀJS


NSOrdinary - standarta biedrs
Forumā no 2019. gada 10. marta
Tehnisku konsultāciju sniegšana.

INFORMATĪVĀS PALĪDZĪBAS KRĀTUVE


IPK apmācību un palīdzības forums izveidots 2019. gada 4. martā, kurš ietver mūsdienās aktuālas tēmas informācijpratības papildināšanai, veicinot savstarpējo komunikāciju ar diskusiju starpniecību.

×