Jump to content
Sign in to follow this  
SLAYTRONIC BRUTALIZER

PRONETS interneta atsauksmes

Recommended Posts

pronet-logo1-e1443001825197.png

Tēma par PRONETS internetu - pieredze ar pozitīviem un negatīviem iespaidiem.

Pronets telekomunikācijas piedāvājums - http://pronet.lv/ 

Domājams attiecībā uz PRONET'U domas daudziem varētu dalīties, jo sūdzību netrūkst, toties ir arī vairāki veiksmes stāsti, kuros problēmu neesot. Savā ziņā, protams, aizdomīga iestāde - vienu brīdi esot reģistrēta ar vienu nosaukumu, vēlāk - ar citu nosaukumu, tāpat kā biroju adrešu maiņas ik pēc laika. Tas savā ziņā varbūt netraucē mums kā patērētājiem, jo internets ātruma ziņā, tiešām, ir labs, ja runa ir par internetu mājai - datoram un telefonam ar rūteri, kurš piedāvā arī wifi pieslēgumu.

Attiecībā uz interneta nodrošinājuma regularitāti, diemžēl, reizēm mēdz pazust savienojums gan uz īsāku, gan ilgāku laiku. Atbalsta dienests atbildēs, bet informēs, ka notiek tehniski darbi. Vienā situācijā savulaik pat skaidrots, ka ilgstoši internets nav bijis pieejams, jo konkurenti kabeļus griežot pušu. Vēl jāteic, ka reizēm neizprotami ir saziņas telefona numuri, kuri mēdz atšķirties - mājaslapā, uz līguma, un vēl uz piezīmju lapiņas.

Cenas skatos gan ik pēc laika mainās - ne gluži pat palielinās, bet vienkārši ir mainīgas. Kopumā jāteic, ka samērā lēts variants internetam mājā ar samērā labu interneta ātrumu, ja neskaita jau iepriekš pieminētās nianses.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

MŪSU ATBALSTA KOMANDA


Portāla iekšējās kārtības personāls

     

MĒNEŠA FORUMA LIETOTĀJS


NSOrdinary - standarta biedrs
Forumā no 2019. gada 10. marta
Tehnisku konsultāciju sniegšana.

INFORMATĪVĀS PALĪDZĪBAS KRĀTUVE


IPK apmācību un palīdzības forums izveidots 2019. gada 4. martā, kurš ietver mūsdienās aktuālas tēmas informācijpratības papildināšanai, veicinot savstarpējo komunikāciju ar diskusiju starpniecību.

×