Jump to content
Sign in to follow this  
SLAYTRONIC BRUTALIZER

LMT interneta atsauksmes

Recommended Posts

Lmt_logo.jpg

Tēma par LMT internetu - pieredze ar pozitīviem un negatīviem iespaidiem.

LMT mājai https://www.lmt.lv/lv/internets-majai bez ātruma un apjoma ierobežojuma ar 4g bezmaksas rūteri.

Principā ir savi plusi un mīnusi - par rūteri nekādas papildus atpirkšanas maksas ik mēnesi nav jāmaksā; ja neapmierina rūtera darbība, tad var samainīt klientu centrā, protams, ja pats galīgi neesi saskādējis, ka varētu izveidot rēķinu par to. Ātrums puslīdz apmierinošs un ikmēneša cena ir laba mūsdienu piedāvājumam kopumā.

Jāteic tik tas, ka savstarpēji tuvās adresēs tas interneta savienojums mēdz atšķirties. Protams, var sākt analizēt visādas teorijas par signāla bloķēšanu u.tml, bet šajā situācijā tas nebūtu nepieciešams. Ja tikai pa internetu rocies, vēl kādu filmu vai seriālu skaties, tad ir ok, toties, ja gribēsi kādu tiešsaistes spēli uzspēlēt, tad varētu būt problemātiski savienojuma momenti. Atsevišķās situācijās retu reizi pamatīgi noslīd uz leju vai nu augšupielāde vai lejupielāde, kad jau esi sazinājies intereses pēc ar atbalsta dienestu, bet viņi savā pusē, protams, neko neredz. Ja vēlēsies izmantot wifi iespējas ne tikai uz vienas ierīces, teiksim datora, bet vēl kādos divos telefonos, tad arī būs jūtama atšķirība. Jāteic, ka katrai iekārtai savu rūteri vajadzēs, lai pilnībā izbaudītu interneta savienojuma iespējas.

Ievērtē pāris adresēs interneta ātrumu, kurš atbilst uz laiku piemeklētajai ķibelei, toties atbalsta centrs savā testa lapā redz, ka viss esot kārtībā.
Nedaudz arī mulsināt var reklāmā pieminētais, ka nepastāv ātruma ierobežojumi, kā nu ne, paši to arī nenoliedz.

Kuriozs moments, kad piekrīti apmierinātības aptaujas zvanu saņemšanai, bet esi atbildējis, ka dažas nianses neapmierina, tad kopš tā laika neviens vairs ar šādiem jautājumiem nezvana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmas un serialus netflixa uhd kvalitātē bez problemām varēja skatīties varbūt retu reizi ieķērās. Tas bija ārpus Rīgas Baldonē tādā meža ielokā

No rīta downloads bija filmai  brīziem bija līdz pat 14mb/s     Vakaros max 3-5mb/s laikam cik saprotu tikla noslogujuma dēļ

Par ierīču daudzumu lietoju TV Laptopu un mobilo. Nejutu nekādas problēmas. Lai gan vienlaicīgi neizmantoju visus 3 reizē vairāk tv un mobilais

Spēlējot spēles man liekas problēma bija kad iegāju serverī kur bija pilni 32 sloti tad ik pa laikam ielagoja

Katram ir savi plusi un mīnusi, bet LMT ir vislabākais.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar īpaši nekādu sūdzību nav jo sevišķi tagad kad ir 4G.  Bet ne tik senie 3G laiki nebija tik labi... .

Plus  LMT nav pievienojies PAR LEGĀLU SATURU GRUPĒJUMAM (Bite ir ) kuram ir tālejoši plāni kā  uzlikt uz visa autortiesības un ieviest Vācijas pieredzi LV  jo redz LV esot piratisma lielvalsts (Skatīt google).

 

  • Popcorn time 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pēc manas pieredzes.

Vini centās kādus 2gadus atpakal iesmērēt 4g netu ar ruteri lai gan pārbaudot vai mana zonā vispār ir tāds tīkls. Viniem to nevajadzēja darīt. Nekaunējoties tāpat vien centās ierunāt.

 

Tagad maniu radi tajā pat galā izmanto bite 4g. ar 4-50 mb lejuplādi un 20 mb aukšup. Un nesūdzās.

Share this post


Link to post
Share on other sites

personīga pieredze ar LMT bijusi tāda, ka šausmīgi lēns internets, runājot par "Mājas interneta rūteri", bet aizbraucot uz dziļākiem laukiem, internets ir pieejams, atšķirība no citiem operatoriem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

MŪSU ATBALSTA KOMANDA


Portāla iekšējās kārtības personāls

     

MĒNEŠA FORUMA LIETOTĀJS


NSOrdinary - standarta biedrs
Forumā no 2019. gada 10. marta
Tehnisku konsultāciju sniegšana.

INFORMATĪVĀS PALĪDZĪBAS KRĀTUVE


IPK apmācību un palīdzības forums izveidots 2019. gada 4. martā, kurš ietver mūsdienās aktuālas tēmas informācijpratības papildināšanai, veicinot savstarpējo komunikāciju ar diskusiju starpniecību.

×