Jump to content

Recommended Posts

Jaunpienācēju sveiciena kopīgā tēma pēc atbilstošas formas drosmīgajiem.
Nepieciešamības gadījumā ikviens var izveidot individuālo sasveicināšanos..

SNIEGTĀ INFORMĀCIJA NAV PAREDZĒTA JEBKĀDU DATU APKOPOŠANAI, BET KATRA LIETOTĀJA BRĪVA - INDIVIDUĀLA IZVĒLE SEVIS IEPAZĪSTINĀŠANAI AR PĀRĒJIEM FORUMA BIEDRIEM!
Attiecīgo visu punktu izpilde nav obligāta, bet sveiciena saturs un apjoms var radīt pirmo priekšstatu.

* Vārds, uzvārds (var arī iniciāļus), dzimšanas dati (gads, vecums), dzīvesvieta (valsts, pilsēta);

* Nodarbošanās ikdienā, aizraušanās kā hobiji brīvajā laikā; (vēlams plašāks apraksts, ne tikai pāris vārdos)

* Sasniegumi dažādās dzīves sfērās, kurus uzskati, ka ir vērts pieminēt

* Pieredze kodēšanas, programmēšanas, grafikas izstrādes u.c. jomās (gan hobiju, gan profesionālā līmenī)

* Aizraušanās ar datorspēlēm, videospēlēm (konkrētas spēles,aizvadītā pieredze spēlē

* Datortehnikas, planšetes vai viedtālruņa parametri, papildus aprīkojums (austiņas, klaviatūra, pele)

* Kā nonāci IPK, un ko no tā sagaidi turpmāk? Ko pats esi iecerējis ieguldīt šeit?

* Piebildes, komentāri, novēlējums.

Paralēli punktiem var droši pielikt klāt arī kādu savu foto no ikdienas ainām.
Punktu izpildīšana pēc izvēles, var droši papildināt no sevis ko neierakstītu.

Nu ko, tā kā esmu beidzot pievienojies IPK pulkam, laikam nedaudz tomēr ir jāpastāsta, kas tad es tāds pa zvēru esmu, un ko ziemā ēdu. Centīšos ļoti gari neiezteikties, lai lasot neuznāk miegs, bet nu, standarta iepazīšanās anketu ar neveidošu. Tad nu tā. 

Sauc mani Kristaps, un esmu 1994 gada ražojums  (š.g. 10.martā apritēja mans 25 dzīves gads). Dzīvesvieta, lai arī esmu no piejūras ciema ar nosauku Mērsrags, dzīves piespiest esmu iedzīts pelēkajā Rīgas dzīvē, tāpēc kā pašreizējo dzīesvietu varu norādīt Rīgu, pelēkos betona masīvus.

Ar ko tad es ikdienā nodarbojos. Ikdienā esmu sertificēts automehāniķis, strādāju autoservisā, bet brīvos vakaros paskrūvēju kādu nelielu projektiņu, kurš iekāries kaklā. Ja tā diezgan sīki jāuzskaita manu prasmju saraksts saistībā ar auto, tad viennozīmīgi tas ir dzinēja, ritošās daļas, elektronikas, virsbūves remonts, kā arī papildus nodarbojos ar virsbūves krāsošanām, optikas un virsbūves pulēšanu. Šad tad arī kaut ko sametinu, ja nepieciešams, tā kā, diezgan daudz ko laika gaitā esmu samācījies darbojoties ar auto ikdienā. Teiksim tā, auto nav tikai iztikas avots, bet tai pat laikā arī sava veida hobijs, jo daru to, kas man patīk. Neskatoties uz to, retu reizi arī kādu videospēli sanāk uzgriezt, lai jautrāks vakars.

Ja mēs runājam par programmēšanu, grafisko darbu veidošanu un citām ar mājaslapām un virtuālo vidi saistītam lietām, tad varu pieminēt, ka ir pašmācības ceļā apgūtas šādas tādas iemaņas gan mājaslapu veidošanā, teikšu atklāti, paši pamati (html/css), papildus tam, mēdzu arī retu reizi kādu grafisko darbu uzzīmēt savām vajadzībām, bet arī tas viss notiek tādā iesācēja līmenī, nesanāk man attēlot savu perfekto ideju tik labi, kā gribētos. 

Pa lielam šobrīd man iesēdušās ir divas spēles, viena no tām ir Leagu of Legends, kuru spēlēju jau vairākus gadus ar nelieliem pārtraukmiem (atceros laikus , kad vēl ar Koriju kopā spēlējām vecā etr laikos), vēl joprojām izbaudu spēli, jo ik pa laikam paradās kas jauns un interesants, kas pašu spēlēšanu padara arvien jautrāku un jautrāku. Otra spēle , kura neliek mieru ir World of Warcraft. Diezgan aktīvi biju biju vienubrīd uzsēdies , un naktīm negulēju, lai tikai sasniegtu vajadzīgo, lai atvērtu , atklātu vai vēl kaut ko citu izdarītu, jautri laiki. Pat tagad pēc garas darba dienas kopā ar ārzemju spēles biedriem kādu reidu vai mytic dungeons izskrienu.  Tas tā īsumā.

Par datortehniku runājot, nesen tika salikt jauns personālais dators, itkā nav nekā baigi jaudīga, bet pilnīgi pietiek ikdienas lietošanai. Mātesplate - MSI B350 gaming plus, 8 gb rams, AMD ryzen 5 2400g procesors, corsair vs550 baroklis, AMD RADEON R9 290x videokarte, 1tb hdd, un pārējais, nav ne mazākās nojausmas, un esmu par slinku tagad pētīt. Atvainojos par sagādātajām neērtībām. Telefons man ir mistisks Alcatel Idol4 un planšete ar kaut kāda Huawei, modeli īsti neatceros. Papildus tam visam vēl nak kla kādus 5 gadus vecs Asus portatīvais, kurš nedaudz jau ar izoleni notīts, bet tas jau visai vecai tehnikai. Austiņas - steelseries siberia v2 , pelīte - a4tech gaming kaut kāda, bet kalpo jau gadus 4 un problēmu nav. klaviatūra standarta maxima gembird kaut kāda.

Par to kā es nonācu šeit jāpasakas mūsu augstākstāvošajai personai ar segvārdu "Korijs", kurš pēc ilgiem pūliņiem mani tomēr ievilināja šajā mājīgajā interneta vietnē. Ko sagaidu no IPK - Jo vairak klientu, jo labāk, nu labi, labi, jociņš. Ceru sagaidīt patīkamu un interesantu saturu, tādu, kuru ir patīkami lasīt, un nerodas vēlme iet pakārties. Par saviem ieguldījumiem IPK, hmm, protams , neskopošos un ik pa laikam iemetīšu kādu informatīvu rakstu par auto remontiem, sniegšu kādu pamatotu paskaidrojumu, kā nevajag darīt, un protam arī palīdzēšu grūtā brīdī ar draudzīgu padomu, tas tā runājot par auto tēmu. Ja runājam par cita veida ieguldījumu, tad protams, palīdzēšu uzturēt aktīvas diskusijas par man interesējošām tēmām, jo diemžel, tēmās kur esmu pielīdzināms nullei, savu degunu pat nebāžu un gaisu nesmirdinu. 

Tā nu laikam arī ir pienācis mana pirmā ierasta beigu nots, un jāliek liekvārdība pie malas. Dzīvosim saticīgi, neapbižosim viens otru, un veidosim interesantas , saturīgas tēmas, bez rakstu piegānīšanas ar nevajadzīgu drazu.

Ievērosim noteikumus, un viss būs kā pie cilvēkiem.

Vai cik gari beigu beigās sanāca.

• Like 2
  • Great 1

Droši vien arī man kā vienam no foruma administratoriem būtu nedaudz jāiepazīstina ar sevi.

Tātad vārds man ir Kārlis, grozos pa dzīvi jau 33. gadu un šobrīd jau atkal kādus ~ 12 gadus dzīvoju Rīgā (daļu savas dzīves esmu nodzīvojis Bauskā).

Darbošanās joma - noliktavas vadītājs, bet uz doto brīdi esmu šo nozari un patstāvīgu algotu darbu atmetis, lai vairāk spētu pievērsties bērniem un ģimenei un būtu pats sava laika plānotājs. Kā viens no hobijiem ir programmēšana, bet nu sevi varu saukt par svētdienas programmētāju-iesācēju. Patīk aktīva atpūta, sporta pasākumi un pašam nodarboties gan ar individuālajiem, gan komandu sporta veidiem (futbols, volejbols utt...). Protams nevaru lepoties ar kādiem sportiskiem sasniegumiem, bet regulāri sevi fiziski cenšos attīstīt. Šad tad padarbojos arī ar radošām celtniecības lietām, kurās sevi varu saukt par diezgan zinošu cilvēku, bet nesauktu sevi par celtnieku :) Auto vadīšana - viennozīmīgi! Nu un protams sakarā ar to arī interesējos par ceļu satiksmes likumu un noteikumu izmaiņām vai dažādu sarežģītu, neparastu vai bīstamu krustojumu/ceļa posmu analīzi.

Pie sasniegumiem noteikti varu nosaukt savu ģimeni (bērnus, sievu). Sakiet ko gribiet, bet tikt pie labas sievas un foršiem bērniem IR sasniegums. Nākošais droši vien ir dienests obligātajā militārajā dienestā, pakāpes iegūšana tajā, piedalīšanās parādē 18. novembrī un 11. novembra pasākumā Brāļu kapos. Profesionālajā jomā sasniegums droši vien ir izaugsme - 8 gadu laikā no parasta noliktavas darbinieka ar 0 pieredzi vienā uzņēmumā izaugt par noliktavas vadītāju nelielam veikalu tīklam. Nobeigumam par sasniegumiem varu piebilst, ka 30 gadu vecumā sāku piepildīt savu sapni par vismaz pamata zināšanām programmēšanā (pieveicu ISMA organizētos kursus programmēšanā) un tagad paveras iespējas attīstīt savas zināšanas arī šajā jomā, ko arī cenšos darīt, jo nu, ja tā godīgi, tad 30 gadu vecumā galva vairs nav tik svaiga un šādas informācijas uzņemšana nav tik viegla kā skolas laikā. 

Pieredze programmēšanā - jau minēts iepriekšējā rindkopā. + ir basic modelēšanas zināšanas 3dMax programmā.

Kādu laiku jau vairs nespēlēju datorspēles. Iemesls - nav vairs īsti tādas kompānijas, kura tik ļoti aizrautu, ka baigi gribētos spēlēt + arī vairāk cenšos veltīt laiku ģimenei. Bet iepriekš ļoti ilgi spēlēju League of legends, CS:GO, pēdējā laikā Diablo3 un nedaudz Starcraft2, bet pēdējo gan daudz nesanāca, jo solo liekas baigais mainstream, bet tā arī neesmu sastapis labus kompanjonus šai spēlei.

Vienīgais kas ir svaigs ir telefons - Samsung S8+. laptops ir vecais, lēnais bet uzticamais 4GB RAMīgais Asus, PC arī ir pavecs, bet vēl joprojām samērā jaudīgs. Precīzas detaļas nenosaukšu, bet procis bija i7 , SSD un video, ja nemaldos bija 7800ais Radeons. Pele - Roccat kone xtd, klava - Roccat isku

Par ipk.lv  - esmu viens no idejas aizsācējiem un realizētājiem. Protams neesmu es tik nasks uz satura veidošanu, tulkošanu un visādu citādu foršu lietu veidošanu kā Korijs, bet arī man ir savi neredzamie darbiņi ko esmu paveicis un ko vēl  noteikti paveikšu. Ceru, ka šī vieta spēs ne tikai kādam palīdzēt, bet arī izraisīt vēlmi iegriezties biežāk un vienkārši labi pavadīt laiku iesaistoties interesantās diskusijās.

Karma ir!!!

• Like 2

* Artūrs Kužovņiks, 23 gadi

* Strādāju divos darbos, apsardzē jau 5 gadus. Neslinkoju. Brīvā laika maz, bet ja ir brīvdienas, tad pavadu tās pie XboxOne, patīk atpūta dabā, teltīs utt ar bērnu un sievu bieži staigājam pārgājienos utt
Mīlu iedzert. :D Runājot par darbiem, tad strādāju rūpnīcā Knauf grafikā diennakts caur trim, un paralēli citā darbā, ofisā, caurlaidē. Pirmstam 4 gadi Maxima veikalā par apsargu. :)

* Pieredze kodēšanā ir tikai sistēmā uCoz. Dizainus taisīt protu, dažādus vieglos skriptus, protu pārveidot JS un citus skriptus pēc savām velmēm un ieskatiem, ja nepieciešāms skriptus arī salaboju.Pieredze ir tikai kino tematikā, visu mūžu (kopš 2010 gada) esmu veidojis tikai tāda tipa projektus, ir arī bijusi neliela peļņa, bet kino tematiku vairs labāk nebakstīt.

* Ir Xbox One, nesen izgāju visas State of Decay daļas un DLC, ļoti laba spēle, ļoi patīk. Spēlēju arī COD WW2 online, GTA un vēl daudzko, ilgi neaizraujos ar vienu spēli. Uz PC spēlēju tikai The Forest un CS GO.

* PAr datortehniku nevēlos lielīties, ir ASUS portatīvais, 8GB RAm, 2 video karte, viedtālrunis HUAWEI p20, Xbox One S 1TB

* IPK uzraku caur UW. Iecerējs te neēsmu neko, ceru satikt senas paziņas, brīvā laikā pačilot, padalīties ar informāciju.

• Like 1
  • Great 1

• Ivars Bergmanis (1968. gada modelis) - Dzimis, audzis Rīdzinieks, pēdējos 10 gadus dzīvoju Ikšķilē.
  • ITšņiks kopš 1991. gada. Patreiz savs mikrobs - piedāvāju - IT (dzelži, OS, softi un atvīrusošana), grafiskā dizaina (Krita, Terragen, MojoWorld), 3D modelēšanas (Maya, ZBrush), interaktīvās 3D vides (Unity3D) un grāmatvedības (es pats nē, bet tipa mana kantora reklāma) pakalpojumus. Lai arī savulaik solīju, ka mājas lapas vairāk netaisīšu - dzīve piespieda pie viņām atgriezties (90. gadu beigās pasniedzu FrontPage kursus un nedaudz piegriezās). Tagad priekš sevis atklāju e107 un bootstrapus. Izbijis autonomas īpašnieks (ne pārāk veiksmīgs). Iesākti vairāki spēļu projekti, bet laika trūkuma dēļ tā arī palikuši... iesākti.
  • Vēl elpoju :D
  • Kodēšana nav stiprā puse, kaut  ko jau varu C#, JS, PHP. CSS, bet amatieru līmenī. Ar grafiskajiem darbiem - nedaudz labāk. Patreiz strādāju pie senajo piļu (Bauskas un Senlatviešu) modeļiem (Izmantotos softus pieminēju 2. punktā), reizēm kaut ko pazīmēju arī ārpus PC (zīmuļi un pildspalvas)
  • No tā paša 91. gada kad pirmoreiz ieraudzīju "Prince of Persia" :D Tagad interese ir mainījusies - WoT, Diablo I, II, III, dažādi MMORPG (WoW, Perfect world, Aion), bet visvairāk aizrāvies ar X sērijas kosmiskajiem simulātoriem.
  • 10 gadus vecs stacionārais dzelzis ar hibrīdprocesoru Pentium (R) D 3,40 GHz, 4Gb rāmis, 2Gb 610 Radeons un 3 x 1 Tb HDD, tablete, joysticks (vecs wingmans), pele, klaviere. Planšetes nav, portatīvais - vecs kā nāve, telefons arī Samsung Trends.
  • Nejauši ieklīdu meklējot padomus par SEO, Ceru, ka aktivitāte tikai uz laiku ir kritusies, lai gan pats esmu intraverts un sevišķi daudz nerakstu. Ja manas zināšanas pietiks lai atbildētu uz kādiem jautājumiem - atbildēšu, reizēm palielīšos ar kādu grafisko vai interaktīvo iestrādi.
  • Spilgtas krāsas! :)

1. Sauc mani Gints, pēc mēneša paliks 30, jau krītu panikā par pusi no dzīves.

2. Loģistikā esmu komplektētājs, un patīk tas ko es daru.

3. Grūti tā teikt par sasniegumiem, nezinu, laikam jau profesijas iegūšana, kuru es vēl neizmantoju, bet mājās gan noder. Ēdināšanas speciālists.

4. Esmu saskāries ar Paint, tas arī viss :D

5. Principā esmu Dota 2 zadrots, ik pa laikam PUBG un kad uznāk melnie tad 1.6 kādu gungame, bet tā cenšos īpaši daudz laika neveltīt spēlēm, mēģinu atrast citus izklaides punktus.

6. Asus rog strix fx553vd Šeit full info , pele bezvadu no aliexpress, kalpo labi un nesūdzos Šāda te,  ir vēl PS3, bet to es slēdzu kad ar draugiem iedzeram pie manis, lai var kādu saplosīt vai nu kādā fighting spelē,sporta vai mašīnu.

7. Korijs piespieda.

HF visiem.