Jump to content
Sign in to follow this  
SLAYTRONIC BRUTALIZER

SEGA atklāj Genesis Mini ar 40 klasiskām spēlēm

Recommended Posts

sega_genesis_mini.jpg

SEGA PIEDĀVĀ PAGĀTNES KLASIKU MŪSDIENU MINI FORMĀ
SEGA ir paziņojuši par Genesis mini izdošanu 2019. gada 19. septembrī ar 40 retro spēlēm.

Kompaktais SEGA Genesis Mini 16 bitu konsole ļaus agrāko laiku retro videospēļu faniem sajust nostaļģiju, uzspēlējot agrāko laiku spēles mūsdienās. No spēlēm būs pieejamas, piemēram, Sonic the Hedgehog, Castlevania: Bloodlines un Gunstar Heroes, izbaudot 16 bitus mūsdienu displejos. Genesis Mini tika atklāta kā daļa no SEGA Fes pasākuma Tokijā (Japāna). Kopumā tiek plānots, ka ar šī gada 19. septembri Genesis Mini būs pieejama ikvienam interesentam visā pasaulē. Izmaksu ziņā ieplānotā cena varētu būt aptuveni 70 eiro, kurā ietilpst arī 40 spēles.

Uzņēmums papildus apstiprinājis, ka no jau nosauktajām dažām spēlēm sarakstu papildinās arī tādas spēles kā: Ecco the Dolphin, Space Harrier 2, Shining Force, Dr. Robotnik's Mean Bean Machine, ToeJam & Earl, Comix Zone un Altered Beast. SEGA apstiprinājuši, ka pārējās spēles tiks oficiāli publiski paziņotas laika gaitā vairāku mēnešu ietvaros. 

SEGA Genesis Mini ir balstīta uz Pirmā modeļa Genesis, izņemot to, ka aptuveni par 55% mazāka nekā sākotnējā versija. Iepakojumā būs Genesis Mini konsole, divi trīs pogu USB kontrolieri, viens USB Micro-B un HDMI kabelis. Ziemeļamerikā tiek plānots iepakojumā iekļaut arī strāvas adapteri konsoles uzlādei. Laižot klajā klasiskās konsoles, Mini versijas mūsdienās ir kļuvušas par aktuālu tendenci. 

Atšķirīgi ziņu portālu avoti paralēli informē gan par Genesis Mini, gan Mega Drive Mini versijām attiecīgos pasaules reģionos.

SEGA Genesis Mini oficiālā mājaslapa - http://genesismini.sega.com/

Izmantotie avoti: Gamespot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

MŪSU ATBALSTA KOMANDA


Portāla iekšējās kārtības personāls

     

MĒNEŠA FORUMA LIETOTĀJS


NSOrdinary - standarta biedrs
Forumā no 2019. gada 10. marta
Tehnisku konsultāciju sniegšana.

INFORMATĪVĀS PALĪDZĪBAS KRĀTUVE


IPK apmācību un palīdzības forums izveidots 2019. gada 4. martā, kurš ietver mūsdienās aktuālas tēmas informācijpratības papildināšanai, veicinot savstarpējo komunikāciju ar diskusiju starpniecību.

×