Jump to content
Sign in to follow this  
trakais_mangusts

Iekšējās apdares materiālu iegāde

Recommended Posts

Tā kā plānoju virtuves remontu, varbūt kādam ir ko ieteikt sakarā ar materiālu iegādi kur būtu izdevīgāk, bet arī kvalitāte būtu ok un iespēja iegādāties dienas ietvaros. Reģipsis, vate, kondensāta plēve, špaktele, krāsa, šādi tādi apstrādes instrumenti (špakteļlāpstas, smilšpapīrs, otas utt.). Noteikti arī padalīšos pēcāk ar remonta gaitu un rezultātu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par cik tagad kādu laiku sanāk padzīvot mazpilsētā, tad ir tā, ka tas pats DEPO būtu ideāls variants, ja gribi visu vienā dienā par puslīdz saprātīgu cenu, un kopumā nepieciešamās preces nav nekas specifisks, lai uztrauktos, ka tur kaut kas no tā nebūs uz vietas.

Ja dzīvotu aktīvāk pa Rīgu, tad varbūt skatītos uz vēl ko citu, bet domājams var papētīt vati un reģipsi interneta veikalos, kur bieži vien ir lētāk, tik jāskatās, kā ar pasūtījuma piegādes izmaksām un izpildes laiku, ja vien pats ar ko ietilpīgāku nebrauc pakaļ - https://prof.lv/

Katrā ziņā, ja es paskatos uz tā paša interneta veikala prof cenām, un atceroties, ka vasarā KSENUKAI pirku ko līdzīgu, tad sanāca 2x dārgāk.

Domāju arī tādā veikalā kā KURŠI nav diži lielas vajadzības skatīties, jo reizēm sortiments dīvains vai trūcīgs + atsevišķi vēl neidevīgāk kā KSENUKAI cenu ziņā.

Kopumā no ražotājiem pats biežāk izvēlos KNAUF un PAROC, ja runa par šādām precēm, kuras pieminēji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

MŪSU ATBALSTA KOMANDA


Portāla iekšējās kārtības personāls

     

MĒNEŠA FORUMA LIETOTĀJS


NSOrdinary - standarta biedrs
Forumā no 2019. gada 10. marta
Tehnisku konsultāciju sniegšana.

INFORMATĪVĀS PALĪDZĪBAS KRĀTUVE


IPK apmācību un palīdzības forums izveidots 2019. gada 4. martā, kurš ietver mūsdienās aktuālas tēmas informācijpratības papildināšanai, veicinot savstarpējo komunikāciju ar diskusiju starpniecību.

×