Jump to content

Naktsputns

Standard member
 • Content Count

  8
 • Posts on chatbox

  1
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Feedback

  N/A
 • Points

  0 [ Donate ]

Naktsputns last won the day on June 3 2019

Naktsputns had the most liked content!

Community Reputation

4 Neitrāls biedrs

About Naktsputns

 • Rank
  Forum newbie
 • Birthday 01/07/1968

Recent Profile Visitors

318 profile views
 1. Naktsputns

  IPK dienas dziesmas banka

 2. Naktsputns

  Liela Problēma

  Sorr, sakarā ar pārvākšanos retāk sanāk būt onlainā. LSP - local security policy, task sheduler - nosacījumi un laiki, kuros izpildās noteiktas predefinētas darbības, bet patiesībā izskatās, ka pie vainas būs klavieres iestatījumi. Tīri eksperimentam novelc un uzinstalē - https://keytweak.informer.com/2.3/ un atslēdz vispār F1 taustiņu. Ja aizmigšana izbeigsies - ķez būs vismaz lokalizēta.
 3. Naktsputns

  Liela Problēma

  Kāds OS? Eventos nav ierakstu? Vēl vari apskatīt LSP un task sheduler, vai nav kādi nosacījumi. Klaviere izskatās sensitīvā. Tur kā reiz atrodās "Zzz" taustiņš. Samazini tās jutīgumu, vai mēģini pārslēgt pastāvīgā Fn režīmā.
 4. Naktsputns

  degvielas uzpildes stacijas

  1. Gotika - laba zupa par adekvātu cenu. viņiem bieži vien ir ievērojamas atlaides, pat ja nav - viņu karte dod 3,5 centus litrā nost 2. Virši-A - visbiežāk pa ceļam 3. Circle-K - viņi ir visur
 5. Naktsputns

  Antivīrusu izvēle 2019. gadam

  Interesanti, kamdēļ visos apskatos tiek ignorēts Comodo Internet Security? Manuprāt lielisks bezmaksas risinājums (antivīruss, firewall, sandbox un website filtering). Daudz žiperīgāks par kašperski, regulāri tiek atjaunināta bāze. No mīnusiem - instalējot spēles, jāatcerās atslēgt Auto Containment, savādāk spēle tiks iebāzta smilšukastē.
 6. Naktsputns

  Bauskas pils

  Modelis veidots sadarbībā ar "Zvaigzne ABC", ar domu izveidot interaktīvu vēstures mācību līdzekli. Bet izglītības ministrija nolēma, ka klasiskās vēstures grāmata ir pārbaudīta vērtība un mūsu ideju slēdza. Modelēts Maya V.15, Interaktīvā versija Unity3D. Pa pili un apkārtni var brīvi pārvietoties. Konkrētais modelis veidots pēc skicēm, kāda tā izskatījās pirms hercoga Jēkaba pārbūves. Projektā bija paredzēts pārslēgties uz pēcpārbūvi, drupām un mūsdienu restaurēto versiju. Tā tas arī laikam paliks tikai idejas līmenī, laika nav un man pašam ir interesantāk strādāt pie senlatviešu koka pilīm. par kurām uztaisīšu vēl kādu ieskatu.
 7. Naktsputns

  JAUNPIENĀCĒJU SVEICIENS

  Ivars Bergmanis (1968. gada modelis) - Dzimis, audzis Rīdzinieks, pēdējos 10 gadus dzīvoju Ikšķilē. ITšņiks kopš 1991. gada. Patreiz savs mikrobs - piedāvāju - IT (dzelži, OS, softi un atvīrusošana), grafiskā dizaina (Krita, Terragen, MojoWorld), 3D modelēšanas (Maya, ZBrush), interaktīvās 3D vides (Unity3D) un grāmatvedības (es pats nē, bet tipa mana kantora reklāma) pakalpojumus. Lai arī savulaik solīju, ka mājas lapas vairāk netaisīšu - dzīve piespieda pie viņām atgriezties (90. gadu beigās pasniedzu FrontPage kursus un nedaudz piegriezās). Tagad priekš sevis atklāju e107 un bootstrapus. Izbijis autonomas īpašnieks (ne pārāk veiksmīgs). Iesākti vairāki spēļu projekti, bet laika trūkuma dēļ tā arī palikuši... iesākti. Vēl elpoju Kodēšana nav stiprā puse, kaut ko jau varu C#, JS, PHP. CSS, bet amatieru līmenī. Ar grafiskajiem darbiem - nedaudz labāk. Patreiz strādāju pie senajo piļu (Bauskas un Senlatviešu) modeļiem (Izmantotos softus pieminēju 2. punktā), reizēm kaut ko pazīmēju arī ārpus PC (zīmuļi un pildspalvas) No tā paša 91. gada kad pirmoreiz ieraudzīju "Prince of Persia" Tagad interese ir mainījusies - WoT, Diablo I, II, III, dažādi MMORPG (WoW, Perfect world, Aion), bet visvairāk aizrāvies ar X sērijas kosmiskajiem simulātoriem. 10 gadus vecs stacionārais dzelzis ar hibrīdprocesoru Pentium (R) D 3,40 GHz, 4Gb rāmis, 2Gb 610 Radeons un 3 x 1 Tb HDD, tablete, joysticks (vecs wingmans), pele, klaviere. Planšetes nav, portatīvais - vecs kā nāve, telefons arī Samsung Trends. Nejauši ieklīdu meklējot padomus par SEO, Ceru, ka aktivitāte tikai uz laiku ir kritusies, lai gan pats esmu intraverts un sevišķi daudz nerakstu. Ja manas zināšanas pietiks lai atbildētu uz kādiem jautājumiem - atbildēšu, reizēm palielīšos ar kādu grafisko vai interaktīvo iestrādi. Spilgtas krāsas!
 8. Masīvs grafiskais rīks. Uztur gandrīz visus iespējamos grafiskos formātus. Der arī favicon veidošanai. Bagātīga brušu (brushes) bibliotēka. Iespēja veidot savus plaginus. Ērta slāņu (layers) sistēma (arī alpha kanāls). Katram slānim atsevišķi iespējams pielietot kādu no daudzajiem filtriem. Filtri ir pietiekami arī fotoattēlu rediģēšanai, gan klasiskai šeipošanai, gan rotoskopēšanai. Pārsvarā izmantoju teksturēšanā. Ir iespēja veidot wrap tekstūras. Man vismaz šis rīks pilnībā aizstāja PS un CorelDraw. http://krita.org/en aktuālā versija 4.1.7
 9. Naktsputns

  IPK dienas dziesmas banka

MŪSU ATBALSTA KOMANDA


Portāla iekšējās kārtības personāls

     

MĒNEŠA FORUMA LIETOTĀJS


NSOrdinary - standarta biedrs
Forumā no 2019. gada 10. marta
Tehnisku konsultāciju sniegšana.

INFORMATĪVĀS PALĪDZĪBAS KRĀTUVE


IPK apmācību un palīdzības forums izveidots 2019. gada 4. martā, kurš ietver mūsdienās aktuālas tēmas informācijpratības papildināšanai, veicinot savstarpējo komunikāciju ar diskusiju starpniecību.

×