Jump to content

internet

Standard member
 • Content Count

  4
 • Posts on chatbox

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  N/A
 • Points

  0 [ Donate ]

Community Reputation

0 Neitrāls biedrs

About internet

 • Rank
  Forum newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. internet

  Labprāt padalītos interesēs.

  Man vairāk ir ideja attīstīt šo projektu prieka pēc jeb kā to savādāk nosaukt, laika patēriņš kam lietderīgam savās interesēs Ja nu reklāmas tad ērtāk noslēgt līgumu ar kādu citu reklāmas pieprasītāju, varbūt arī google, bet es nezinu kā tas strādā un negribas lai pa visu lapu metās reklāmas
 2. Čau visiem, kādu laiku jau esmu sevi ieinteresējis uz tādiem portāliem, kā ziņu portāli, informācija, video, blogi starp kuriem arī cilvēki dalās savā pieredzē labā vai sliktā ziņā. Vēlējos uzzināt kādas ir jūsu domas sakarā ar šādu portālu un varbūt jums ir ieteikumi kā oriģinālāk to varētu izdomāt, izplānot ideju kā ieinteresēt ar šāda tipa portālu cilvēkus, kas apmeklē šāda tipa vietnes? Plānoju šāda tipa portālu atvērt uz viss parastākā wordpress, protams, šis nav nekāds gaming vai tam līdzīgi lai meklētu dizainerus un cilvēkus, kas sastādītu man šo visu, jo to visu es varu atrast internetā ņemot materiālus un cilvēkiem, kas apmeklē tādas vietnes īsti neinteresē vai šī lapa man ir ņemta no interneta vai paša ideja dizainā, domāju cilvēkus interesēs lapas saturs un izkārtojums.
 3. internet

  Programmēšanas apmācības iesācējiem android aplikācijā.

  Šim nav tāds prikols, ka tev tas trial sākumā ir un anyway vēlāk tev pieprasa pirkt premium vai viņam ir atsevišķas funkcijas, kas pieejamas premium useriem?
 4. internet

  VPS priekš spēļu serveriem

  Ok, paldies
 5. internet

  VPS priekš spēļu serveriem

  kā ar darbību? Spēlētāji nesūdzās par lagiem or smth? supports normāls?
 6. hei ipk, kāds varbūt zina kādu vps, lētu un labu priekš game serveriem? Game serveri tie būtu: CSGO SAMP MTA CS 1.6 Ne visi, bet šiem serveriem piemērotākais plāns.

MŪSU ATBALSTA KOMANDA


Portāla iekšējās kārtības personāls

     

MĒNEŠA FORUMA LIETOTĀJS


NSOrdinary - standarta biedrs
Forumā no 2019. gada 10. marta
Tehnisku konsultāciju sniegšana.

INFORMATĪVĀS PALĪDZĪBAS KRĀTUVE


IPK apmācību un palīdzības forums izveidots 2019. gada 4. martā, kurš ietver mūsdienās aktuālas tēmas informācijpratības papildināšanai, veicinot savstarpējo komunikāciju ar diskusiju starpniecību.

×