Jump to content

theFOUR

Standard member
 • Content Count

  14
 • Posts on chatbox

  109
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Feedback

  N/A
 • Points

  0 [ Donate ]

theFOUR last won the day on April 24 2019

theFOUR had the most liked content!

Community Reputation

13 Sajutis pirmo kumosu

1 Follower

About theFOUR

 • Rank
  Just started
 • Birthday 09/30/1998

Sociālais tīmeklis:

 • Diskords
  theFOUR#1039
 • Instagrams
  iamfelix_420
 • Skaips
  zixisnoriz
 • Steams
  theFOUR

Recent Profile Visitors

568 profile views
 1. theFOUR

  ISP manager instalācija

  Yo! Zinu, ka ISP manager var uzinstalēt kurš katrs, kurš prot lasīt, bet, par cik sen neesmu neko šeit darījis, tad kko izveidošu. Soļi: Lejupielādējam PuTTY - https://www.putty.org Atveram PuTTY, izskatās šādi - http://prntscr.com/ne3o5o Hostname or IP address vietā ierakstam sava VPS IP adresi, kad tas ir izdarīts - spiežam "Open". Ielogojamies ar root, manuprāt, visur standartā nāk root - http://prntscr.com/ne3oz5 , kad ir ievadīts "root", spiežam ENTER, pēc kā ievadam paroli... parole nebūs redzama, tāpēc nevajag satraukties, ka nekas tur nerakstās. Parole ir ievadīta, bet viņa neuzrādas. http://prntscr.com/ne3pog Tālāk, kad esam ielogojušies, dodamies uz https://www.ispsystem.com/software/ispmanager/download , pārbaudam, vai jūsu IP adresei ir pieejamas divas testa nedēļas uz licenci. http://prntscr.com/ne3qf0 , pēc testa laika būs gan jāpērk jauna licence, ja atmiņa neviļ, tad lētākais variants bija 4EUR mēnesī. Tātad, IP adresei ir pieejamas divas testa nedēļas, manā gadījumā... Atveram PuTTY ar jau ielogotu ROOT'u. Vajadzētu izskatīties šādi - http://prntscr.com/ne3rbq Tālāka instrukcija - lasīt zemāk: Ievadam šo komandu konsolē - wget "http://cdn.ispsystem.com/install.sh - vajadzētu izskatīties apmēram šādi - http://prntscr.com/ne3sp6 Ievadam šo komandu konsolē - sh install.sh - tālāk mums ir jālasa un jāseko līdzi norādēm. Šajā skrīnā redzams, ka tiek piedāvāti vairāku tipu paneļi, ko piedāva ISP manager, izvēlamies sev paneli, kuru jūs velaties, ievadot attiecīgo skaitli. http://prntscr.com/ne3t99 Es izvēlējos ISP manager, tālāk seko solis, kur jāizvēlas, kādu versiju mēs gribam instalēt - http://prntscr.com/ne3ufw , es personigi parasti ņemu numur 1 Kad instalācija ir pabeigta, tad jums konsolē parādīsies, kā piekļut pie ISP manager un visa pārējā informācija. Skatīt zemāk. ispmanager-lite is installed Dodies uz "https://tavsDomenaVards:1500/ispmgr" , lai ielogotos Lietotājs: root Parole: <root password> Ja nestrādā ar domēna vārdu, paprovē ar IP adresi. Piemērs: "https://tavsIP:1500/ispmgr" P.S nekad neesmu veidojis pamācības, ceru, ka sapratīsiet kko. bišk humoram - http://prntscr.com/ne40ib
 2. theFOUR

  VPS priekš spēļu serveriem

  pings ir ok, pagaidam neviens nav sūdzējies
 3. theFOUR

  VPS priekš spēļu serveriem

  ovh.com - pats izmantoju
 4. theFOUR

  gif avatari

  Yo! Man te tāda ideja ienāca, ka varētu uzlikt, ka lietotāji var avatarā ievietot gifu. Ko tas mainīs? Itkā jau neko, bet man būs foršs avatars.
 5. theFOUR

  Linux OS izvēle.

  Before I had debian 7, but I don't know which one is better. 7 or 9. I'm gonna wait for a few more hours, maybe someone else will recommend something. But, thanks for ur suggestion, mate.
 6. theFOUR

  bultiņa

  varētu pievienot bultiņu, kas no foruma lejas aizved uz foruma augšu, rokas sāk sāpēt no tās trakās skrološanas. http://prntscr.com/n5lznh
 7. Pavisam vienkārša foruma spēle, kuru cik zināms ļoti aktīvi spēlē gaming projektos. Uzdevums: Publicē skrīnšotu, kurā redzams tavs desktops jeb darbavirsma. Nākamais, kurš publicē novērtē 10 baļļu skalā iepriekšējā lietotāja desktopu. Tad, nu ko, es laikam arī sākšu.
 8. theFOUR

  IKMĒNEŠA € SPĒLE v1

  https://steamcommunity.com/id/thefour_
 9. Yo! Tātad, es vēlos īrēt VPS (virtual private server), tikai nespēju izlemt, kādu OS man labāk izvēlēties - http://prntscr.com/n5k9xo VPS tiks izmantots priekš web, mail un iespējams, kāds mta serveris. edit: iespējams, kādam ir kāds ieteikums, kuru man labāk izvēlēties?
 10. Latvietis, mašīna, izdoma = jautri. 1. Jaunākā inovācija. 2. Tiešām labs iemesls, lai piesprādzētos. 3. Vēstījums visiem, kuri baidās no savām sievām. 4. Var redzēt. 5. Kam negadās. 6. Varēja jau komatu ielikt. 7. Vot, malacis. 8. Nav kauns to atzīt. 9. Atklātība patiesībā nav nemaz tik slikta īpašība. 10. Arī šeit.
 11. theFOUR

  IPK kinomānijas eksperti

  The Last Airbender, 2010. gada filma.
 12. theFOUR

  lietotāja profils

  šis izlaboja, paldies
 13. theFOUR

  lietotāja profils

  jau tīrīju, bet nesagāja, kā arī par šo forumu uzzināju 5 minūtes atpakaļ
 14. theFOUR

  lietotāja profils

  nezinu, vai tas tikai man tā, bet paziņot vajag - http://prntscr.com/n33l3d

MŪSU ATBALSTA KOMANDA


Portāla iekšējās kārtības personāls

     

MĒNEŠA FORUMA LIETOTĀJS


NSOrdinary - standarta biedrs
Forumā no 2019. gada 10. marta
Tehnisku konsultāciju sniegšana.

INFORMATĪVĀS PALĪDZĪBAS KRĀTUVE


IPK apmācību un palīdzības forums izveidots 2019. gada 4. martā, kurš ietver mūsdienās aktuālas tēmas informācijpratības papildināšanai, veicinot savstarpējo komunikāciju ar diskusiju starpniecību.

×