Jump to content

Kungs29

Standard member
 • Content Count

  25
 • Posts on chatbox

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  N/A
 • Points

  0 [ Donate ]

Community Reputation

1 Neitrāls biedrs

About Kungs29

 • Rank
  Sāku iejusties forumā

Recent Profile Visitors

329 profile views
 1. Kurā Linux distributīvā ir Q4Wine, aMule, Azureus un svaigāka par Gimp2.8 versija? Man patlaban Mint Mate 19. 64Bit. Q4Wine nestrādā, kaut gan uz Mint Mate 18.3 Wine strādāja un Azureus programmatūras pārvaldniekā vispār nav, Gimpā praktiski neiespējami iestādīt zīmuli, dzēšgumiju utt. mazāku par 16. Tāpat nav skaidrs kāpēc vairākām programmām uzstādīšana sākās, bet nez kāpēc pārtraucās. Vai kaut kur ir Linuxā konfliktējošu programmu saraksts?
 2. Nevaru. Paroli prasa?
 3. https://failiem.lv/filebrowser#/2734c3c_pencilsketch;/view/2734c.jpg https://failiem.lv/filebrowser#/2734c3c_pencilsketch;/view/2734c3c_pencilsketch.jpg
 4. Man atveras 2 attēli. Tev ne?
 5. Man sanāca šitāds su. https://failiem.lv/filebrowser#/2734c3c_pencilsketch
 6. Kungs29

  Cilvēku lomu spēle

  Nē drīzāk kaut ko līdzīgu Jack o nine tails 1.7.7.2. Hentai High Shool nevaru spēlēt savas lēnās un sliktās reakcijas dēļ.
 7. Kungs29

  Cilvēku lomu spēle

  Vai ir kāda (vēlams, ne online) spēle kur ir iespējams manipulēt ar cilvēkiem - uzpirkt, šantažēt utt. Galvenais lai ir sižets, grafikai priekš manis lielas nozīmes nav.
 8. Kungs29

  radio internetā

  Vēl ir latviešu folkloras radio Oira http://www.radiooira.lv
 9. Gribēju iztaisīt kaut ko līdzīgu Bet iznāca velns zin kas. Žēl, ka nemāku pievienot failus no sava datora. Parādītu. Ja būtu daudz lieku malu, varbūt arī kas sanāktu. Kvalitāte laba, bet sejas malas kā govs ar mēli aizlaizījusi.
 10. Modelis būtu ideāli, bet arī attēls būtu ļoti labi
 11. Gribēju uztaisīt it kā būtu zīmēts ar zīmuli. Drīzāk jau skicē.
 12. Savulaik pirms kādiem 8-10 gadiem, priekš Latvijas Valsts Bibliotēkas veco grāmatu un preses izdevumu digitalizācijai tika izstrādāts, cik sapratu, Adobe Fine Reader papildinājums, kas ļāva skenēt un atpazīt vecajā drukā latviski rakstītos preses izdevumus. Nez kur un kā tagad varētu atpazīt vecos latviski rakstītos tekstus? Tāpat jau pietiks ķēpas labojot ortogrāfiju, sch par š, ah par ā utt...
 13. Kā pārtaisīt fotogrāfiju par zīmējumu un vai iespējams, ja ir vairākas izveidot 3D attēlu?
 14. Kungs29

  Pamatprincipi drošākai interneta lietošanai.

  Saprotu, ka smadzenes programmatūra neaizstās, bet kādas tomēr ir jūsu domas par katru no šīm programmām. Varbūt antivīrusa vietā labāk lietot brauzera portable versiju iekš Sandboxie un jaunās programmas instalēt caur Shadov Defender? Man patīk programmas vispirms testēt, bet tā ātri Windows sāk bremzēt, jo draza krājas... Kur atrast informāciju kā labāk nokonfigurēt brauzeri TOR? Ar krievu valodu nav problēmu angliski saprotu ļoti vāji.
 15. Kungs29

  Google meklēšanas iespējas

  Paldies!

MŪSU ATBALSTA KOMANDA


Portāla iekšējās kārtības personāls

     

MĒNEŠA FORUMA LIETOTĀJS


NSOrdinary - standarta biedrs
Forumā no 2019. gada 10. marta
Tehnisku konsultāciju sniegšana.

INFORMATĪVĀS PALĪDZĪBAS KRĀTUVE


IPK apmācību un palīdzības forums izveidots 2019. gada 4. martā, kurš ietver mūsdienās aktuālas tēmas informācijpratības papildināšanai, veicinot savstarpējo komunikāciju ar diskusiju starpniecību.

×