Jump to content

Defs

Standard member
 • Content Count

  9
 • Posts on chatbox

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  N/A
 • Points

  0 [ Donate ]

Community Reputation

4 Neitrāls biedrs

About Defs

 • Rank
  Forum newbie
 • Birthday 07/19/1989

Sociālais tīmeklis:

 • Steams
  https://steamcommunity.com/id/skuters/

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Defs

  Datora C diska palielināšana

  Man ar ir nācies saskarties ar visu šo. Tev windos taisa dublikācijas/back up files. Tas nozīmē to, ka ja kas gadās, tu taisot backup daudzko dabuj atpakaļ, bet reāli, viņš tev aizņem vietu uz diska, es personīgi izdzēsu ārā un noņēmu nost to opciju, atbrīvoju vairāk kā 40gb.
 2. Defs

  Filmas.

  Ir kādi labi saiti, kur skatīties filmas, izņemot ru, jo tie jau man ir, domāju vairāk eng valodā. Butu pateicīgs ja padalītos, ja nevar šeit publiskot saitus, var caur pm atsutīt.
 3. Defs

  Liela Problēma

  Ok, paldies par infu, skatīšos, kas sanāks.
 4. Defs

  Liela Problēma

  w10. Kā jau mineju, visi bindi saistībā ar sleep ir noņemti, kad viss iet ok, tas F1 nestrādā. Neesu programmētājs, tapēc ja nav grūti, nedaudz sīkāk par LSP un task sheduler lūdzu.
 5. Defs

  Liela Problēma

  Kompis ir darbspējīgs, pietiekami jaudas,bet ir fīča, ar kuru es netieku cauri un nezinu kur ir problēma,no sākuma likās mainingi vainīgi,bet nē, tad videokarte, arī nē, es nezinu varbūt kontaktos kautkur, jo tas uznāk ik pa periodiem. Princips tāds, beidzu darboties aizveru ciet, nolieku malā, viņš aiziet "sleep", un tā visu laiku, nekad nerubiju laukā, citreiz viss ok, var visu laiku ņemties, citreiz uznāk šie melnie, kā video kas zemāk. Nevienu pogu nepiespiežot viņš prosta aiziet čučāt, bet ir citreiz izņēmumi, kad piespiežot tā dara. Aptuvenais rajons ir bildē redzams, kur tas notiek. Viedo šeit Bilde Šeit P.S. Visi bindi saistībā ar sleep ir noņemti, tai skaitā ar power savers utt.
 6. Defs

  JAUNPIENĀCĒJU SVEICIENS

  1. Sauc mani Gints, pēc mēneša paliks 30, jau krītu panikā par pusi no dzīves. 2. Loģistikā esmu komplektētājs, un patīk tas ko es daru. 3. Grūti tā teikt par sasniegumiem, nezinu, laikam jau profesijas iegūšana, kuru es vēl neizmantoju, bet mājās gan noder. Ēdināšanas speciālists. 4. Esmu saskāries ar Paint, tas arī viss 5. Principā esmu Dota 2 zadrots, ik pa laikam PUBG un kad uznāk melnie tad 1.6 kādu gungame, bet tā cenšos īpaši daudz laika neveltīt spēlēm, mēģinu atrast citus izklaides punktus. 6. Asus rog strix fx553vd Šeit full info , pele bezvadu no aliexpress, kalpo labi un nesūdzos Šāda te, ir vēl PS3, bet to es slēdzu kad ar draugiem iedzeram pie manis, lai var kādu saplosīt vai nu kādā fighting spelē,sporta vai mašīnu. 7. Korijs piespieda. HF visiem.
 7. Defs

  Pasaules čempionāts hokejā 2019

  Nu krievi bij labi ieskrējušies pirmajā spēlē, trešā perioda vidū tikai sāka palaisties un ielaida 2 vārtus. Bet nu, domāju, ka šogad mūsējie pa defu paliks top10. Vairāk interesē spēles ar UK, jo tas ir tiešām kas neredzēts ( :D )
 8. Defs

  Parādi savu PC dzelzi

  UserBenchmarks: Game 31%, Desk 54%, Work 37% CPU: Intel Core i7-7700HQ - 63% GPU: Nvidia GTX 1050 (Mobile) - 27.1% (4Gb) SSD: Liteon CV3-8D128-11 SATA 128GB - 51.8% HDD: Seagate ST500LM021-1KJ152 500GB - 68.9% RAM: Hynix HMA81GS6AFR8N-UH 1x8GB - 35.7% MBD: Asus GL553VD Slinkums bildes mest tapēc Šeit ir viss Ausis izmantoju Itās ten
 9. Defs

  Dzelži un citi zvēri

  Ko vari piedāvāt no ssd m.2 virs 500gb, protams ar cenām.
 10. Defs

  Grid 2 bez maksas

  Nezināju kur mest šo topicu, tapēc pie off vienmēr viss aizies. Gribēju padalīties varbūt kādam noder, vēl tikai 1 dienu būs pieejams pa velti ----> https://www.humblebundle.com/store/grid2-spa-bathurst?hmb_source=humble_home&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_twos_tile_index_2

MŪSU ATBALSTA KOMANDA


Portāla iekšējās kārtības personāls

     

MĒNEŠA FORUMA LIETOTĀJS


NSOrdinary - standarta biedrs
Forumā no 2019. gada 10. marta
Tehnisku konsultāciju sniegšana.

INFORMATĪVĀS PALĪDZĪBAS KRĀTUVE


IPK apmācību un palīdzības forums izveidots 2019. gada 4. martā, kurš ietver mūsdienās aktuālas tēmas informācijpratības papildināšanai, veicinot savstarpējo komunikāciju ar diskusiju starpniecību.

×