Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 12/24/2019 in all areas

  1. 1 point
    Apkopojums ar vietnēm, kuras piedāvā bezmaksas dažādu attēlu veidu lejupielādi. Atsevišķi pieejama arī tēma par bezmaksas ikonu lejupielādes vietnēm. Mūsdienu laikmetā arvien striktāk tiek pielāgotas autortiesības, kā rezultātā bieži vien par attēliem ir jāmaksā. Šajā situācijā tiek uzskaitītas vietnes ar attēliem, par kuriem nav jāmaksā, bet atsevišķi var tikt pielāgoti to izmantošanas nosacījumi. StockSnap - https://stocksnap.io/ Unrestricted Stock - http://unrestrictedstock.com/ Superfamous Images - https://images.superfamous.com/ Pexels - https://www.pexels.com/ Burst - https://burst.shopify.com/ Freerange Stock - https://freerangestock.com/ Negative Space - https://negativespace.co/ Picjumbo - https://picjumbo.com/ Wikimedia Commons - https://commons.m.wikimedia.org/wiki/Main_Page Gratisography - https://gratisography.com/ Life of Pix - https://www.lifeofpix.com/ SplitShire - https://www.splitshire.com/ Bigfoto - http://www.bigfoto.com/ Reshot - https://www.reshot.com/ Stock Photos - https://stockphotos.io/ Designers Pics - http://www.designerspics.com/ Pixabay - https://pixabay.com/ Foodiesfeed - https://www.foodiesfeed.com/ Free Images - https://www.freeimages.com/ Skitterphoto - https://skitterphoto.com/ MMT - https://mmtstock.com/ Pikwizard - https://www.pikwizard.com/ IM Free - http://imcreator.com/free Foter - https://foter.com/ Stockvault - https://www.stockvault.net/ Picography - https://picography.co/ RGBStock - http://www.rgbstock.com/ Stock Free Images - https://www.stockfreeimages.com/ Free Images (UK) - http://www.freeimages.co.uk/ Kaboom Pics - https://kaboompics.com/ Shutterstock - https://www.shutterstock.com/ Unsplash - https://unsplash.com/ Canva Photos - https://www.canva.com/photos/free/

MŪSU ATBALSTA KOMANDA


Portāla iekšējās kārtības personāls

     

MĒNEŠA FORUMA LIETOTĀJS


NSOrdinary - standarta biedrs
Forumā no 2019. gada 10. marta
Tehnisku konsultāciju sniegšana.

INFORMATĪVĀS PALĪDZĪBAS KRĀTUVE


IPK apmācību un palīdzības forums izveidots 2019. gada 4. martā, kurš ietver mūsdienās aktuālas tēmas informācijpratības papildināšanai, veicinot savstarpējo komunikāciju ar diskusiju starpniecību.

×