Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Defs

  Datora C diska palielināšana

  Man ar ir nācies saskarties ar visu šo. Tev windos taisa dublikācijas/back up files. Tas nozīmē to, ka ja kas gadās, tu taisot backup daudzko dabuj atpakaļ, bet reāli, viņš tev aizņem vietu uz diska, es personīgi izdzēsu ārā un noņēmu nost to opciju, atbrīvoju vairāk kā 40gb.
 3. Antikrists

  IPK dienas dziesmas banka

 4. ytteroy

  degvielas uzpildes stacijas

  Viada vai LPG (+ Eko gāze). Ik pa laikam apskatos arī te, kur ir zemākā cena - https://gasprices.dna.lv/ , noderīgi.
 5. Antikrists

  Datora C diska palielināšana

  Oooo paļdis par partīciju wizardu 😎
 6. NSOrdinary

  Datora C diska palielināšana

  partition wizard https://www.partitionwizard.com/download.html tas ir tas ko es izmantoju sad tad. Ar šo vari noņemt GB no d diska un pievienot tos uz C.
 7. Antikrists

  Datora C diska palielināšana

  Atradu risinājumu kā palielināt C diska ietilpību uz Windows.old rēķina un tas viss ar paša windows 10 palīdzību. Tagad man ir 44 Gb brīvi. How to reclaim space after upgrading to the Windows 10 May 2019 Update - https://www.windowscentral.com/how-reclaim-space-after-upgrading-windows-10-may-2019-update
 8. trakais_mangusts

  Datora C diska palielināšana

  Ar otru nebūs līdzēts. Diemžēl, bet reinstall.
 9. Antikrists

  Datora C diska palielināšana

  Jā HDD viens, bet nu pārinstalēt neko gan es negribētu. Varbūt kkā atgriezties pie vecākas Windows 10 versijas un dzēst jauno? Man ir viens cits 150 Gb HDD tik neatceros vai tukšs vai puse no HDD ar dokumentālajām filmām.Varbūt kāds cits risinājums arī ir ar otru HDD ?
 10. trakais_mangusts

  Datora C diska palielināšana

  Ja fiziski cietais ir viens, tad pie windows pārinstalēšanas var palielināt C diska apjomu un samazināt D disku, bet neaiztiekot datus un OS diez vai sanāks.
 11. Sākumā - Ja kas es ar Pc esmu uz ''jūs'' un parasti Windows man kāds ir uzinstalējis. Tad nu pie lietas - Tagad saskāros ar kārtējo Windows 10 atjauninājumu kurš man apēda kārtējo reiz 20 Gb. No 100 Gb šādi C diskā palikuši 21 Gb brīvs. Bet uz D 288 Gb. Vai ir kāds veids kā palielināt C disku uz D diska rēķina ? Cerams kāds varēs palīdzēt.
 12. Pārdodu savu steam kontu Steam konts - https://steamcommunity.com/id/IJUST3/ Spēles Counter-Strike: Global Offensive 13,25€ Farming Simulator 17 19,99€ es pirku kad maksāja 35€ Town of Salem 5.99€ + Coven Pack 5.00€ PAYDAY 2 9.99€ ShellShock Live 6.99€ Don't Starve Together 14.99€ Golf With Your Friends 6.99€ Kopā 83.19€ iztērēts Pārdodu pa 10€ jo vairs nespēlēju spēles 10€ Swedbanka Sazināties ar mani var 24/7 Discorda IJUST3#8893 vai te PM
 13. OBSIWOLF

  degvielas uzpildes stacijas

  es ar beidzot esmu apgriezies apritē un varu ko gudri iepļūtīt par degvielām jūsu automašīnai. dīzelīti labāk un ieteicamāk tomēr ir pildīt nestē, jo degvielas kvalitāte ir atbilstoša cenai. tīra, un bez visām ķepīgajām piedevām, kuras mēdz ne līdz galam sadegt un veidot pastiprinātus uzdedžus uz sprauslu smidzinātājiem. vasarā īsti nav jāiespringst, kur tieši liet, bet ziemā dīzelītim sistēmu vajadzētu uzturēt pie vajadzīgās kārtības. benzīnu lej kur vēlies, atšķirības nebūs, tikai tik daudz, cik katram ūdens piejaukts
 14. Naktsputns

  IPK dienas dziesmas banka

 15. ffs

  Filmas.

  1) https://yts.lt/ /filmas jālādē/ 2) https://popcorntime-online.ch/ ( bet labāk ja ladē popcorntimes aplikāciju un skaties tur. ) /filmas var skatīties online/
 16. ReinissB

  Filmas.

  Putlockers, popcorn time (jālāde)
 17. NSOrdinary

  Filmas.

  Netflix.com ir kur es skatos.
 18. Defs

  Filmas.

  Ir kādi labi saiti, kur skatīties filmas, izņemot ru, jo tie jau man ir, domāju vairāk eng valodā. Butu pateicīgs ja padalītos, ja nevar šeit publiskot saitus, var caur pm atsutīt.
 19. Antikrists

  IPK dienas dziesmas banka

 20. Defs

  Liela Problēma

  Ok, paldies par infu, skatīšos, kas sanāks.
 21. Naktsputns

  Liela Problēma

  Sorr, sakarā ar pārvākšanos retāk sanāk būt onlainā. LSP - local security policy, task sheduler - nosacījumi un laiki, kuros izpildās noteiktas predefinētas darbības, bet patiesībā izskatās, ka pie vainas būs klavieres iestatījumi. Tīri eksperimentam novelc un uzinstalē - https://keytweak.informer.com/2.3/ un atslēdz vispār F1 taustiņu. Ja aizmigšana izbeigsies - ķez būs vismaz lokalizēta.
 22. Defs

  Liela Problēma

  w10. Kā jau mineju, visi bindi saistībā ar sleep ir noņemti, kad viss iet ok, tas F1 nestrādā. Neesu programmētājs, tapēc ja nav grūti, nedaudz sīkāk par LSP un task sheduler lūdzu.
 23. Naktsputns

  Liela Problēma

  Kāds OS? Eventos nav ierakstu? Vēl vari apskatīt LSP un task sheduler, vai nav kādi nosacījumi. Klaviere izskatās sensitīvā. Tur kā reiz atrodās "Zzz" taustiņš. Samazini tās jutīgumu, vai mēģini pārslēgt pastāvīgā Fn režīmā.
 24. Defs

  Liela Problēma

  Kompis ir darbspējīgs, pietiekami jaudas,bet ir fīča, ar kuru es netieku cauri un nezinu kur ir problēma,no sākuma likās mainingi vainīgi,bet nē, tad videokarte, arī nē, es nezinu varbūt kontaktos kautkur, jo tas uznāk ik pa periodiem. Princips tāds, beidzu darboties aizveru ciet, nolieku malā, viņš aiziet "sleep", un tā visu laiku, nekad nerubiju laukā, citreiz viss ok, var visu laiku ņemties, citreiz uznāk šie melnie, kā video kas zemāk. Nevienu pogu nepiespiežot viņš prosta aiziet čučāt, bet ir citreiz izņēmumi, kad piespiežot tā dara. Aptuvenais rajons ir bildē redzams, kur tas notiek. Viedo šeit Bilde Šeit P.S. Visi bindi saistībā ar sleep ir noņemti, tai skaitā ar power savers utt.
 25. Naktsputns

  degvielas uzpildes stacijas

  1. Gotika - laba zupa par adekvātu cenu. viņiem bieži vien ir ievērojamas atlaides, pat ja nav - viņu karte dod 3,5 centus litrā nost 2. Virši-A - visbiežāk pa ceļam 3. Circle-K - viņi ir visur
 26. Defs

  JAUNPIENĀCĒJU SVEICIENS

  1. Sauc mani Gints, pēc mēneša paliks 30, jau krītu panikā par pusi no dzīves. 2. Loģistikā esmu komplektētājs, un patīk tas ko es daru. 3. Grūti tā teikt par sasniegumiem, nezinu, laikam jau profesijas iegūšana, kuru es vēl neizmantoju, bet mājās gan noder. Ēdināšanas speciālists. 4. Esmu saskāries ar Paint, tas arī viss 5. Principā esmu Dota 2 zadrots, ik pa laikam PUBG un kad uznāk melnie tad 1.6 kādu gungame, bet tā cenšos īpaši daudz laika neveltīt spēlēm, mēģinu atrast citus izklaides punktus. 6. Asus rog strix fx553vd Šeit full info , pele bezvadu no aliexpress, kalpo labi un nesūdzos Šāda te, ir vēl PS3, bet to es slēdzu kad ar draugiem iedzeram pie manis, lai var kādu saplosīt vai nu kādā fighting spelē,sporta vai mašīnu. 7. Korijs piespieda. HF visiem.
 1. Load more activity

MŪSU ATBALSTA KOMANDA


Portāla iekšējās kārtības personāls

     

MĒNEŠA FORUMA LIETOTĀJS


NSOrdinary - standarta biedrs
Forumā no 2019. gada 10. marta
Tehnisku konsultāciju sniegšana.

INFORMATĪVĀS PALĪDZĪBAS KRĀTUVE


IPK apmācību un palīdzības forums izveidots 2019. gada 4. martā, kurš ietver mūsdienās aktuālas tēmas informācijpratības papildināšanai, veicinot savstarpējo komunikāciju ar diskusiju starpniecību.

×